Drodzy podopieczni przypominamy, że aby otrzymać stypendium na kolejny rok szkolny trzeba złożyć wypełniony wniosek o pomoc wraz z dokumentami do Fundacji. Czekamy na wasze wnioski.
Szczegółowe informacje i druki wniosków dostępne na stronie Fundacji w zakładce JAK UZYSKAĆ POMOC

I. KONKURS FOTOGRAFICZNY „20-LAT FRG W OBIEKTYWIE PODOPIECZNYCH”

Ogłaszamy konkurs fotograficzny dla podopiecznych Fundacji na wykonanie najciekawszego kolażu ze zdjęć podsumowującego działalność Fundacji. Kolaż wykonany ma być w formacie A3 w pliku TXT, JPG, PDF . Gotowe prace prosimy przesyłać na adres e-mail Fundacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnionym załącznikiem (pobierz tutaj). W treści wiadomości prosimy o podanie tytułu pracy, imienia i nazwiska, wieku autora oraz opisu pracy. Jeden podopieczny może oddać maksymalnie jedną pracę. Dopuszcza się prace w grupach maksymalnie dwuosobowych. Prace można przesyłać do 30 września 2017 roku.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO - ZOBACZ

II. KONKURS LITERACKI „20-LAT FRG SŁOWEM PODOPIECZNYCH”

Ogłaszamy konkurs literacki dla podopiecznych Fundacji na napisanie opowiadania opisującego działalność Fundacji. Opowiadania objętości do 15000 znaków ze spacjami (około 3 strony formatu A4) należy zapisać w pliku tekstowym. Gotowe prace prosimy przesyłać na adres e-mail Fundacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnionym załącznikiem (pobierz tutaj). W treści wiadomości prosimy o podanie tytułu pracy, imienia i nazwiska, wieku autora oraz opisu pracy. Jeden podopieczny może oddać maksymalnie jedną pracę. Dopuszcza się prace w grupach maksymalnie dwuosobowych. Prace można przesyłać do 30 września 2017 roku.

REGULAMIN KONKURSU LITERACKIEGO - ZOBACZ

Drodzy podopieczni mamy nadzieję, że zdecydujecie się wziąć udział w opisanych konkursach. Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace. Chcemy wiedzieć jak Wy wspominacie 20-lat istnienia Fundacji, jaki wpływ mieliśmy na Wasze życie, co dała Wam pomoc otrzymana z Fundacji.

PROJEKT DLA OSÓB POWYŻEJ 30 LAT

Firma Kompass Consulting organizuje program szkoleniowo - stażowy „Nie czas na FAJRANT! Czas na AKTYWNOŚĆ zawodową bezrobotnych i nieaktywnych mieszkańców województwa śląskiego”. Projekt uruchomiony został z dniem 01.06.2017 i oferuje wsparcie dla bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo którzy ukończyli 30 rok życia. Uczestnik w projekcie może otrzymać: stypendium szkoleniowe tj. 365,20 zł- 997,40 zł brutto/ osobę, wynagrodzenie za staż w kwocie 1.850 zł brutto/za każdy przepracowany miesiąc, zaświadczenie/certyfikat potwierdzający zdobyte przez Ciebie kwalifikacje / kompetencje. Osoby zainteresowane odsyłamy na stronę firmy: http://czasnaaktywnosc.kompass-consulting.pl/

PROJEKT DLA OSÓB POWYŻEJ 30 LAT

Firma Business Center 1 Sp. z o.o. organizuje program szkoleniowo - stażowy, którego celem jest aktywizacja osób bezrobotnych po 30 roku życia. Osoby zainteresowane odsyłamy na stronę firmy: http://bc1.pl/efs.php?id=21

PROJEKT DLA OSÓB POWYŻEJ 29 LAT

Mazowiecka Grupa Szkoleniowo-Doradcza organizuje projekt skierowany do osób bezrobotnych i bierbych zawodowo o niskich kwalifikacjach. Szczegółowe informacja: www.czasnazmiany.mgsd.pl.

PROJEKT DO MŁODYCH 18-29 LAT

Firma Polbi Sp. z o.o. organizuje ciekawy projekt skierowany do osób młodych poszukujących pracy. Więcej informacji na: www.bit.ly/mlodosctoatut.

JAK SZUKAĆ PROJEKTU DLA SIEBIE - wyszukiwarki

Fundacja Rodzin Górniczych nie bierze udziału w w/w projektach. Otrzymując informacje o realizowanych w Regionie projektach, jedynie udostępniamy je na naszej stronie, mając na uwadze naszych podopiecznych poszukujących pracy i chcących pogłębić swoje kwalifikacje i wykształcenie.

Fundacja Rodzin Górniczych w akcji "Pomagam, bo lubię" 1 kwietnia 2017 roku Auchan Katowice.

Dla dzieci przygotowaliśmy strefę: "Świat planszówek".

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko, dzieciom, które bawiły się z nami oraz naszym podopiecznym, pomagającym w akcji.

Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowiska: kelner/kelnerka, recepcjonista/recepcjonistka

Praca w obiektach wypoczynkowych - ośrodki wczasowe, hotele -morze: Ustronie Morskie, Sarbinowo - góry: Szczytna k. Dusznik Zdroju, Zarzecze.

Wymagania:

Kelner/kelnerka
aktualne badania lekarskie (książeczka sanepidowska),
znajomość zasad obsługi kelnerskiej/barmańskiej,
miła aparycja,
doświadczenie w pracy na stanowisku kelnera, barmana

recepcjonista/recepcjonistka
aktualne badania lekarskie (książeczka sanepidowska),
wykształcenie hotelarskie,
doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonisty,
mile widziana znajomość programu Sohis,
miła aparycja.

Praca w okresie (Ustronie Morskie, Sarbinowo od 28 kwietnia, Szczytna od maja,
Zarzecze – druga połowa maja)

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesłanie. podania wraz z CV na adres:
Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o., ul. Edukacji 37, 43-100 Tychy
z dopiskiem „personel” lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”