Fundacja Rodzin Górniczych na Festiwalu Organizacji Pozarządowych Katowice 9 września 2017 roku - fotorelacja.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko oraz naszym podopiecznym, pomagającym w akcji.

Szczegóły dotyczące Festiwalu znajdziecie Państwo na: www.facebook.com/katowicefop/

W trakcie Festiwalu zachęcaliśmy do wsparcia leczenia Andrzeja Morczyńskiego - byłego pracownika KWK Wujek chorego na stwardnienie zanikowe boczne. Zebraliśmy 80,82 zł (Zbiórka zarejestrowana jest pod numerem 2017/3686/OR.), jednak były też osoby deklarujące wpłaty na konto, więc mamy nadzieję, że uda się pomóc Andrzejowi w walce z chorobą.

Zbieramy środki na leczenie ANDRZEJA MORCZYŃSKIEGO - Katowiczanina, byłego pracownika KWK Wujek, chorego na STWARDNIENIE ZANIKOWE BOCZNE. Zbieramy na terapię KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI, potrzeba 150 000 zł.