Bardzo prosimy o pomoc dla Agnieszki Posłuszny (zd. Zarychta), która potrzebuje pilnej operacji WSZCZEPIENIA STYMULATORA NERWU BŁĘDNEGO. Koszt zabiegu wynosi 55 120 zł.

POMÓŻCIE ZEBRAĆ FUNDUSZE

PKO BP 41 1020 2313 0000 3802 0349 5611

Tytułem: "LECZENIE AGNIESZKI POSŁUSZNY"


Ulotka A.Posłuszny mala


 


Fundacja Rodzin Górniczych na Festiwalu Organizacji Pozarządowych Katowice 9 września 2017 roku - fotorelacja.

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko oraz naszym podopiecznym, pomagającym w akcji.

Szczegóły dotyczące Festiwalu znajdziecie Państwo na: www.facebook.com/katowicefop/

W trakcie Festiwalu zachęcaliśmy do wsparcia leczenia Andrzeja Morczyńskiego - byłego pracownika KWK Wujek chorego na stwardnienie zanikowe boczne. Zebraliśmy 80,82 zł (Zbiórka zarejestrowana jest pod numerem 2017/3686/OR.), jednak były też osoby deklarujące wpłaty na konto, więc mamy nadzieję, że uda się pomóc Andrzejowi w walce z chorobą.

Zbieramy środki na leczenie ANDRZEJA MORCZYŃSKIEGO - Katowiczanina, byłego pracownika KWK Wujek, chorego na STWARDNIENIE ZANIKOWE BOCZNE. Zbieramy na terapię KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI, potrzeba 150 000 zł.

 


 


Bardzo prosimy o pomoc dla pracownika KWK Wujek, który chory jest na stwardnienie zanikowe boczne (SLA). Pomóc mu może terapia komórkami macierzystymi. Koszty dalszego leczenia wynoszą 150 000 zł.

POMÓŻCIE ZEBRAĆ FUNDUSZE

PKO BP 41 1020 2313 0000 3802 0349 5611

Tytułem: "LECZENIE ANDRZEJA MORCZYŃSKIEGO"


Ulotka A Morczynski


 


Drodzy podopieczni przypominamy, że aby otrzymać stypendium na kolejny rok szkolny trzeba złożyć wypełniony wniosek o pomoc wraz z dokumentami do Fundacji. Czekamy na wasze wnioski.
Szczegółowe informacje i druki wniosków dostępne na stronie Fundacji w zakładce JAK UZYSKAĆ POMOCI. KONKURS FOTOGRAFICZNY „20-LAT FRG W OBIEKTYWIE PODOPIECZNYCH”

Ogłaszamy konkurs fotograficzny dla podopiecznych Fundacji na wykonanie najciekawszego kolażu ze zdjęć podsumowującego działalność Fundacji. Kolaż wykonany ma być w formacie A3 w pliku TXT, JPG, PDF . Gotowe prace prosimy przesyłać na adres e-mail Fundacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnionym załącznikiem (pobierz tutaj). W treści wiadomości prosimy o podanie tytułu pracy, imienia i nazwiska, wieku autora oraz opisu pracy. Jeden podopieczny może oddać maksymalnie jedną pracę. Dopuszcza się prace w grupach maksymalnie dwuosobowych. Prace można przesyłać do 30 września 2017 roku.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO - ZOBACZ

II. KONKURS LITERACKI „20-LAT FRG SŁOWEM PODOPIECZNYCH”

Ogłaszamy konkurs literacki dla podopiecznych Fundacji na napisanie opowiadania opisującego działalność Fundacji. Opowiadania objętości do 15000 znaków ze spacjami (około 3 strony formatu A4) należy zapisać w pliku tekstowym. Gotowe prace prosimy przesyłać na adres e-mail Fundacji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnionym załącznikiem (pobierz tutaj). W treści wiadomości prosimy o podanie tytułu pracy, imienia i nazwiska, wieku autora oraz opisu pracy. Jeden podopieczny może oddać maksymalnie jedną pracę. Dopuszcza się prace w grupach maksymalnie dwuosobowych. Prace można przesyłać do 30 września 2017 roku.

REGULAMIN KONKURSU LITERACKIEGO - ZOBACZ

Drodzy podopieczni mamy nadzieję, że zdecydujecie się wziąć udział w opisanych konkursach. Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace. Chcemy wiedzieć jak Wy wspominacie 20-lat istnienia Fundacji, jaki wpływ mieliśmy na Wasze życie, co dała Wam pomoc otrzymana z Fundacji.