Jak pomagać potrzebującym rodzinom?

Osoby, które trafiły na stronę Fundacji Rodziny Górniczych, z pewnością zastanawiają się, w jaki sposób mogą nieść pomoc potrzebującym rodzinom. Wyjaśniamy. Nie prowadzimy działalności gospodarczej, a wszystkie nasze działania finansowane są ze składek, a także darowizn, które przekazywane są przez firmy i osoby prywatne. Inną formą pomocy w naszej codziennej misji, jest przekazanie naszej fundacji górników odpisu 1% podatku.

W codziennej działalności pomagamy wdowom, sierotom i  inwalidom górniczym, a także rodzinom górniczym, które potrzebują wsparcia materialnego.

ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO  - KRS: 0000127003

Rok rejestracji: 1997         REGON: 273766911

Niesiemy pomoc wdowom, sierotom, inwalidom i rodzinom górniczym, które jej  potrzebują.

Przekazujemy stypendia, pomoc finansową na leczenie i rehabilitację.

Fundacja Rodzin Górniczych jest od 2004 roku organizacją pożytku publicznego. Nie prowadzi działalności gospodarczej. Finansowana jest ze składek i darowizn przekazywanych przez firmy oraz osoby prywatne oraz odliczeń 1% należnego podatku.

LICZYMY NA CIEBIE - WSPOMÓŻ PODOPIECZNYCH FUNDACJI RODZIN GÓRNICZYCH