Bezpłatna pomoc prawna

Podopieczni Fundacji Rodzin Górniczych po wcześniejszym zgłoszeniu i otrzymaniu potwierdzenia zwrotnego w biurze Fundacji (tel. 32 757-26-08, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) mogą korzystać z bezpłatnych porad prawnych radcy prawnego:
KANCELARIA BARDA
MECENAS MAŁGORZATA KRAJEWSKA-RUPIK
UL. DAMROTA 16, KATOWICE
TEL. 032 255-51-65

Porady prawne udzielane są osobom/rodzinom korzystającym z pomocy Fundacji w następującym zakresie:

• rent, emerytur i innych świadczeń pieniężnych stanowiących dochód wyżej wymienionych;
  • orzeczeń lekarskich, itp dotyczących wyżej wymienionych;
  • spraw mieszkaniowych dotyczących lokalu będącego miejscem zamieszkania wyżej wymienionych;
  • inne kwestie w sposób istotny wpływające na możliwości bytowe wyżej wymienionych.